Оцінка на ХТБ

Харківська товарна Біржа надає послуги з незалежної оцінки майна і майнових прав на підставі чинного на даний момент Сертифікату суб'єкта оціночної діяльності № 390/20 від 18.05.2020 р, виданого ФДМУ за наступними напрямками:

 1. Оцінка об'єктів у матеріальній формі:
  • Оцінка нерухомого майна, в тому числі експертна грошова оцінка земельних ділянок.
  • Оцінка машин і обладнання.
  • Оцінка дорожніх транспортних засобів.
  • Оцінка літальних апаратів.
  • Оцінка судів і плавальних засобів.
  • Оцінка рухомих речей, крім тих, які віднесені до машин, обладнання, дорожніх транспортних засобів, літальних апаратів, плавальним засобів, а також складовим культурну цінність.
 2. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів.
 3. Оцінка прав на об'єкти інтелектуальної власності.

З 1995 року ХТБ професійно займається оцінкою майна, майнових прав та бізнесу, є одним з перших суб'єктів оціночної діяльності в м.Харкові. За час роботи завоювала повагу колег і замовників не тільки в Харкові, але і в Україні. Оцінки проводилися як в Харкові, так і в інших містах України.

В даний час в департаменті оцінки ХТБ працює колектив професійних оцінювачів і фахівців в різних областях. Однією з особливостей оціночної діяльності на біржі є можливість проводити пошук, збір і аналіз інформації, без якої неможливо провести якісну оцінку. Інтелектуальний і технічний потенціал дозволяє виконувати великий обсяг робіт по всій країні в короткі терміни.

Керівництвом ХТБ затверджений прейскурант цін на послуги з оцінки з урахуванням кон'юнктури ринку. Договірна ціна встановлюється в ході підписання договору після ознайомлення з об'єктом оцінки з урахуванням обсягу робіт і специфіки об'єкта оцінки. При укладанні довгострокової угоди передбачена гнучка система знижок.

Сертифікату суб'єкта оціночної діяльності


Сертифікати та кваліфікаційні свідоцтва оцінювачів ХТБ

1 ser kvalif1 ser kvalif1 ser kvalif1 ser kvalif1 ser kvalif1 ser kvalif1 ser kvalif1 ser kvalif1 ser kvalif